varto_ua (varto_ua) wrote,
varto_ua
varto_ua

Ура, панове-товариші!

Парламент не підтримав законопроекти про порядок проведення мітингів, демонстрацій, зібрань та інших вуличних карнавалів. Не буде поки що ані комендантської години, ані ``більше трьох не собиратся!'', і можна й далі ходити на шашлики в ліс і грати музику на вулицях наших прекрасних міст.

І на питання патруля ``А шо це ви тут? Де розрішеніє?'' можна твердо і ввічливо відповідати ``Наш движняк дозволено згідно статті 39 Конституції України, яка передбачає право громадян збиратися в зручному для них місці мирно і без зброї''.

Прорубало товстопузих - читають таки листівки, що ми роздавали перед Верховною Радою . Чи може, нашу вистaву бачили - втикали там якісь пики в костюмах з вікон.

Коротше, перший тайм ми виграли, з чим вас і вітаємо!

Цю перемогу активісти ВАРТО! відзначили стрибками з парашутом в рамках навчань із громадянського спротиву (підготовка ДШБ), фінансованими на гроші міжнародних масонських фондів :-)) Мало їм адреналіну, блін... Ну шо вам щас не хвата - тюрми?

ВАРТО! перемагати разом.

ВАРТО! стрибати разом. ))

ВАРТО! діяти разом.

ВАРТО! діяти.

Subscribe

 • yбий в собі жж

  ЖЖ - це той-таки телевізор, тільки більш, хе-хе, інтимний. Замість "Дома-2" дивишся купу "домів". А пользы, опять же, ноль. Бо насправді з…

 • ЙЙЙЙЄЄЄЄЄЄТТЯЯЯ!!!!

  ...тоді вони ще не знали ХТО стоїть за ними...

 • хвилинка поезії від патріарха - женюсь!!!

  Нехай уже не нам — солодкі ягоди й вода з ключа, шовкова і правічна, і дві легкі долоні, спраглі злагоди в тремкому палі, мов на вітрі свічка,…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic
  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment